Proste artykuły papiernicze

Wyświetlanie 1–25 z 27 wyników

  • Doniczka z roślinkami

    40,00 

    Łatwy w utrzymaniu zestaw pinezek roślinek z dołączoną doniczką, w której można zachomikować inne biurowe drobiazgi. W zestawie znajduje się dwanaście pinezek-roślinek (po trzy z każdego rodzaju). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Pinezki – Grzyby

    30,00 

    Jak grzyby po deszczu czy jak notatki na tablicy? W komplecie znajdują się dwa zestawy pinezek (po trzy z jednego, dowolnie wybranego koloru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Pinezki – Gumy

    30,00 

    Bez dodatku cukru i wielokrotnego użytku. W zestawie znajdują się cztery pinezki (możliwość wyboru dwóch, rożnych kolorów w zestawie). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.  

  • Pinezki – Jednorożce

    22,00 

    Małe, ale waleczne jednorożce przemienią nudną tablicę w krainę pełną niezwykłych odkryć. W zestawie znajdują się cztery pinezki (możliwość wyboru dwóch, rożnych kolorów w zestawie). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Pinezki – Lizaki

    30,00 

    Chociaż są takie słodkie, każdy z łatwością przyszpili notatki przed ucieczką. W komplecie znajdują się dwa zestawy pinezek (po trzy z jednego, dowolnie wybranego koloru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Pinezki – Twarz

    15,00 

    Ułóż to po swojemu! W zestawie znajdują się dwa komplety pinezek (na jeden komplet składa się nos, usta i dwoje uszu) ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Pojemnik na rysiki – Domek

    10,00 

    Rysiki każdej długości i grubości poczują się w tym etui jak w domu. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Pojemnik na wodę – Oko

    25,00 

    Przybornik na pędzel, wodę i farby będzie mieć oko na porządek co pozwoli Ci się w całości skupić na procesie twórczym. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Stojak na przybory – Lizak

    10,00 

    Stojak, który przemieni przybory w słodkiego lizaka oraz ochroni notatki i projekty przed zabrudzeniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Stojak na przybory – Guzik

    20,00 

    Guzik warte są brudne notatki! Guzik przybornik pozwala mieć wszystko pod kontrolą. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Stojak na przybory – Kot i Żaba

    10,00 

    Te zwierzaki trzymają z Tobą! Powierz im swoje przybory i zapomnij o niechcianych plamach. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Stojak na przybory – Ołówek

    5,00 

    Klasyczny stojak w kształcie zakończenia kredki — chroni biurko przed zabrudzeniem, a przybory przed turlaniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Brodacze

    15,00 

    Trzech miłych panów pozna…inteligentnych miłośników literatury 🙂 Zestaw zawiera trzy zakładki, po jednej z każdego wzoru. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Broń

    20,00 

    Zestaw niezbędnik dla wszystkich nieustraszonych podróżników i zdobywców powieściowych krain. Sprzedawane w zestawie po trzy sztuki (po jednej z każdego wzoru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Domy niskie

    10,00 

    …i jesteśmy w domu. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Domy wysokie

    10,00 

    …i jesteśmy w domu. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Dymek komiksowy

    10,00 

    Jakaś ważna kwestia? Cytat do zaznaczenia? Wybierz tylko kolor 🙂 Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Grzyby

    10,00 

    Tych grzybków nie przeoczysz 😉 Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Liście miłorzębu

    10,00 

    Listki miłorzębu pomogą zapamiętać każdy ulubiony fragment. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Lody

    10,00 

    Niezbędny element – nie tylko podczas wakacyjnej lektury. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Oczy

    10,00 

    Może rzut oka na wczorajszy rozdział? Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Parasole

    10,00 

    Sprawdzi się podczas każdej pogody i przy każdej lekturze. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Ryba i Wąż

    20,00 

    Z ryb trochę łuski, węże ogony i każdy z rozdziałów jest zaznaczony! ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Serce

    10,00 

    Żaden kształt nie wyrazi lepiej miłości do literatury! Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

  • Zakładki – Warzywa

    15,00 

    Dla wszystkich czytających, nie tylko dla wegan. Zestaw zawiera trzy zakładki, po jednej z każdego wzoru. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.