Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Pierścionki – Kot

  15,00 

  Dwuelementowy pierścionek, który można nosić pojedynczo, jako zestaw albo podarować jedną część komuś wyjątkowemu. ____ Wielkość całego pierścionka zmienia się proporcjonalnie do wybranego rozmiaru. Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Kot i Żaba

  10,00 

  Te zwierzaki trzymają z Tobą! Powierz im swoje przybory i zapomnij o niechcianych plamach. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na telefon – Pies i Kot

  15,00 

  Dla kotolubów i psolubów coś co ułatwi oglądanie filmów na telefonie. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Znaczniki – Koty

  15,00 

  Eleganckie i czujne, nie pozwolą, aby żaden kieliszek trafił w niewłaściwe ręce. Zestaw zawiera trzy znaczniki, po jednym z każdego wzoru. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.