Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Doniczka z roślinkami

  40,00 

  Łatwy w utrzymaniu zestaw pinezek roślinek z dołączoną doniczką, w której można zachomikować inne biurowe drobiazgi. W zestawie znajduje się dwanaście pinezek-roślinek (po trzy z każdego rodzaju). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pierścionek – Dymek komiksowy

  10,00 

  W kwestii dodatków zawsze masz coś do powiedzenia? Ten pierścionek jest dla Ciebie idealny! ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.  

 • Piny

  15,00 

  Różne kształty, różne kolory, ale cel ten sam — zabłysnąć na czyimś ubraniu! ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik – Jajko

  15,00 

  Żółtko czy białko? Z tym dwuelementowym pojemnikiem możesz miksować do woli. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zestaw pinezek – Fantazja grzybiarza

  35,00 

  Zestaw pinezek w kształcie grzybków schowanych w pojemniku o kształcie małego borowika. Zestaw zawiera sześć pinezek. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Znaczniki – Owocki

  20,00 

  Do wszystkich kubków, kieliszków i szklanek, niezależnie od zawartości polecamy tropikalne pomarańcze, ananasy i karambole 😉 Zestaw zawiera sześć znaczników, po dwa z każdego kształtu. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.