Wyświetlanie 1–25 z 27 wyników

 • Doniczka z roślinkami

  40,00 

  Łatwy w utrzymaniu zestaw pinezek roślinek z dołączoną doniczką, w której można zachomikować inne biurowe drobiazgi. W zestawie znajduje się dwanaście pinezek-roślinek (po trzy z każdego rodzaju). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pinezki – Grzyby

  30,00 

  Jak grzyby po deszczu czy jak notatki na tablicy? W komplecie znajdują się dwa zestawy pinezek (po trzy z jednego, dowolnie wybranego koloru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pinezki – Gumy

  30,00 

  Bez dodatku cukru i wielokrotnego użytku. W zestawie znajdują się cztery pinezki (możliwość wyboru dwóch, rożnych kolorów w zestawie). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.  

 • Pinezki – Jednorożce

  22,00 

  Małe, ale waleczne jednorożce przemienią nudną tablicę w krainę pełną niezwykłych odkryć. W zestawie znajdują się cztery pinezki (możliwość wyboru dwóch, rożnych kolorów w zestawie). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pinezki – Lizaki

  30,00 

  Chociaż są takie słodkie, każdy z łatwością przyszpili notatki przed ucieczką. W komplecie znajdują się dwa zestawy pinezek (po trzy z jednego, dowolnie wybranego koloru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pinezki – Twarz

  15,00 

  Ułóż to po swojemu! W zestawie znajdują się dwa komplety pinezek (na jeden komplet składa się nos, usta i dwoje uszu) ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik – Jajko

  15,00 

  Żółtko czy białko? Z tym dwuelementowym pojemnikiem możesz miksować do woli. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik na rysiki – Domek

  10,00 

  Rysiki każdej długości i grubości poczują się w tym etui jak w domu. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik na wodę – Oko

  25,00 

  Przybornik na pędzel, wodę i farby będzie mieć oko na porządek co pozwoli Ci się w całości skupić na procesie twórczym. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Lizak

  10,00 

  Stojak, który przemieni przybory w słodkiego lizaka oraz ochroni notatki i projekty przed zabrudzeniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Guzik

  20,00 

  Guzik warte są brudne notatki! Guzik przybornik pozwala mieć wszystko pod kontrolą. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Ołówek

  5,00 

  Klasyczny stojak w kształcie zakończenia kredki — chroni biurko przed zabrudzeniem, a przybory przed turlaniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Brodacze

  15,00 

  Trzech miłych panów pozna…inteligentnych miłośników literatury 🙂 Zestaw zawiera trzy zakładki, po jednej z każdego wzoru. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Broń

  20,00 

  Zestaw niezbędnik dla wszystkich nieustraszonych podróżników i zdobywców powieściowych krain. Sprzedawane w zestawie po trzy sztuki (po jednej z każdego wzoru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Domy niskie

  10,00 

  …i jesteśmy w domu. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Domy wysokie

  10,00 

  …i jesteśmy w domu. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Dymek komiksowy

  10,00 

  Jakaś ważna kwestia? Cytat do zaznaczenia? Wybierz tylko kolor 🙂 Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Grzyby

  10,00 

  Tych grzybków nie przeoczysz 😉 Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Liście miłorzębu

  10,00 

  Listki miłorzębu pomogą zapamiętać każdy ulubiony fragment. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Lody

  10,00 

  Niezbędny element – nie tylko podczas wakacyjnej lektury. Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Oczy

  10,00 

  Może rzut oka na wczorajszy rozdział? Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Parasole

  10,00 

  Sprawdzi się podczas każdej pogody i przy każdej lekturze. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Ryba i Wąż

  20,00 

  Z ryb trochę łuski, węże ogony i każdy z rozdziałów jest zaznaczony! ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Serce

  10,00 

  Żaden kształt nie wyrazi lepiej miłości do literatury! Zestaw zawiera dwie zakładki. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zakładki – Warzywa

  15,00 

  Dla wszystkich czytających, nie tylko dla wegan. Zestaw zawiera trzy zakładki, po jednej z każdego wzoru. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.