Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Doniczka – Dom

  36,00 

  Wymarzony dom dla małych roślin i sukulentów. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Doniczka podwójna

  30,00 

  Doskonałe miejsce do przechowywania spinaczy, biżuterii i…sukulentów. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Doniczka z roślinkami

  40,00 

  Łatwy w utrzymaniu zestaw pinezek roślinek z dołączoną doniczką, w której można zachomikować inne biurowe drobiazgi. W zestawie znajduje się dwanaście pinezek-roślinek (po trzy z każdego rodzaju). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik – Jajko

  15,00 

  Żółtko czy białko? Z tym dwuelementowym pojemnikiem możesz miksować do woli. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik na biżuterię – Muffin

  35,00 

  Ta słodka babeczka nie nadaje się do jedzenia, ale będzie doskonałym miejscem do przechowania Twoich skarbów. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik na biżuterie – Ślimak

  25,00 

  Na zewnątrz czy wewnątrz? Przechowuj swoją biżuterię tak jak lubisz. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik na rysiki – Domek

  10,00 

  Rysiki każdej długości i grubości poczują się w tym etui jak w domu. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik na wodę – Oko

  25,00 

  Przybornik na pędzel, wodę i farby będzie mieć oko na porządek co pozwoli Ci się w całości skupić na procesie twórczym. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zestaw pinezek – Dziki skarb

  35,00 

  Zestaw pinezek zakończonych żołędziową czapeczką schowanych w pojemniku o kształcie dorodnego żołędzia. Zestaw zawiera dziewięć pinezek. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zestaw pinezek – Fantazja grzybiarza

  35,00 

  Zestaw pinezek w kształcie grzybków schowanych w pojemniku o kształcie małego borowika. Zestaw zawiera sześć pinezek. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.