Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Pojemnik na rysiki – Domek

  10,00 

  Rysiki każdej długości i grubości poczują się w tym etui jak w domu. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pojemnik na wodę – Oko

  25,00 

  Przybornik na pędzel, wodę i farby będzie mieć oko na porządek co pozwoli Ci się w całości skupić na procesie twórczym. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Lizak

  10,00 

  Stojak, który przemieni przybory w słodkiego lizaka oraz ochroni notatki i projekty przed zabrudzeniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Guzik

  20,00 

  Guzik warte są brudne notatki! Guzik przybornik pozwala mieć wszystko pod kontrolą. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Ołówek

  5,00 

  Klasyczny stojak w kształcie zakończenia kredki — chroni biurko przed zabrudzeniem, a przybory przed turlaniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.