Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Stojak na przybory – Lizak

  10,00 

  Stojak, który przemieni przybory w słodkiego lizaka oraz ochroni notatki i projekty przed zabrudzeniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Guzik

  20,00 

  Guzik warte są brudne notatki! Guzik przybornik pozwala mieć wszystko pod kontrolą. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Kot i Żaba

  10,00 

  Te zwierzaki trzymają z Tobą! Powierz im swoje przybory i zapomnij o niechcianych plamach. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na przybory – Ołówek

  5,00 

  Klasyczny stojak w kształcie zakończenia kredki — chroni biurko przed zabrudzeniem, a przybory przed turlaniem. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Stojak na telefon – Pies i Kot

  15,00 

  Dla kotolubów i psolubów coś co ułatwi oglądanie filmów na telefonie. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Znaczniki – Koty

  15,00 

  Eleganckie i czujne, nie pozwolą, aby żaden kieliszek trafił w niewłaściwe ręce. Zestaw zawiera trzy znaczniki, po jednym z każdego wzoru. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.