Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Pinezki – Grzyby

  30,00 

  Jak grzyby po deszczu czy jak notatki na tablicy? W komplecie znajdują się dwa zestawy pinezek (po trzy z jednego, dowolnie wybranego koloru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pinezki – Gumy

  30,00 

  Bez dodatku cukru i wielokrotnego użytku. W zestawie znajdują się cztery pinezki (możliwość wyboru dwóch, rożnych kolorów w zestawie). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.  

 • Pinezki – Jednorożce

  22,00 

  Małe, ale waleczne jednorożce przemienią nudną tablicę w krainę pełną niezwykłych odkryć. W zestawie znajdują się cztery pinezki (możliwość wyboru dwóch, rożnych kolorów w zestawie). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pinezki – Lizaki

  30,00 

  Chociaż są takie słodkie, każdy z łatwością przyszpili notatki przed ucieczką. W komplecie znajdują się dwa zestawy pinezek (po trzy z jednego, dowolnie wybranego koloru). ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Pinezki – Twarz

  15,00 

  Ułóż to po swojemu! W zestawie znajdują się dwa komplety pinezek (na jeden komplet składa się nos, usta i dwoje uszu) ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.

 • Zestaw pinezek – Dziki skarb

  35,00 

  Zestaw pinezek zakończonych żołędziową czapeczką schowanych w pojemniku o kształcie dorodnego żołędzia. Zestaw zawiera dziewięć pinezek. ____ Struktura widoczna na wydrukach jest cechą druku 3D wynikającą ze sposobu nakładania materiału przez urządzenie i nie stanowi wady produktu.